Vyhřívané oblečení

Nordicheatcover

Elektricky vyhřívané oblečení a doplňky Nordic Heat.

Společnost Nordic Heat vyrábí a dodává oděvy s vestavěným vyhříváním. Neustále vyvíjí nová řešení, která stále vylepšují vyhřívaný oděv. Vyhřívané oděvy jsou vhodné pro řemeslníky, potápěče, myslivce, lovce, zahradníky, cyklisty...prostě pro každého, kdo má rád příjemné teplo. V této kategorii najdete vyhřívané vložky do bot, funkční prádlo, vesty nebo rukavice. Po vyjmutí baterie vyhřívané oblečení lze prát v pračce na 30 stupňů.

Všechny výrobky Nordic Heat jsou testované a splňují platné požadavky a legislativu. Všechny výrobky jsou schváleny CE a RoHS a vyrábí se v továrně s certifikátem ISO9001, 9002 & 9003 s vysokou kontrolou kvality.

Vesty Nordic Heat mají tři topné zóny z tenkých tkaných nití z uhlíkových vláken. Tato vlákna jsou umístěna na hrudníku a zádech. Což zaručí lepší oběh tepla po celém těle. Součástí vesty Nordic Heat je jednoduchá ale výkonná lithiová baterie, která zajistí teplo na více než pět hodin. Tlačítko zapnutí / vypnutí se rozsvítí červeně, žlutě nebo zeleně v závislosti na úrovni ohřevu.
Je samozřejmě možné si koupit ještě další baterii, takže máte zajištěné teplo i v těch nejdelších chladných dnech.

 
675
649016756490
Značky
Pánské/Dámské

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.