Informace

Sitka v nabídce Bohemialov

Pokud se věnujete lovu v extrémních podmínkách či prostě jen hledáte oblečení se špičkovou odolností proti vodě, chladu, odvětrání tělesné vlhkosti a maximální svobody pohybu, možná jste se již setkali s americkou značkou Sitka.

Sitka_Promo

Jedná se o jednu ze značek firmy GORE, výrobce nejznámější a v mnoha směrech dosud nepřekonané membrány GORE-TEX. GORE pod značkou Sitka dodává specializované produkty na trh loveckého vybavení. Všechny produkty Sitka jsou vyrobené výhradně ze špičkových materiálů GORE a  bez nadsázky lze říci, že v oblasti expedičního lovu se jedná o světovou špičku. Podařilo se nám uzavřít partnerství s evropským regionálním distributorem značky Sitka a na výstavě Natura Viva poprvé představíme její produktovou nabídku vedle našich již zavedených produktů. Je to pro nás horká novinka, proto produkty Sitka zatím nemáme na e-shopu, kam je budeme postupně zavádět po výstavě, můžete si je nicméně přijít prohlédnout na náš stánek. Nenechte si ujít možnost vyzkoušet si Sitku přímo na tělo!

Váš tým Bohemialov

Nordic Heat v nabídce Bohemalov!

Nordic Heat je Dánský výrobce elektricky vyhřívaného oblečení a doplňků. Tuto značku přinášíme poprvé také na český trh, kde ho jako autorizovaný dovozce představíme na stánku Bohemialov na výstavě Natura Viva 24.-28.5. 2017 v Lysé nad Labem.

 Slide5

Chcete-li pobývat v otevřené přírodě a provozovat své zájmy jako myslivost nebo rybaření, budete nadšení možností vyhřívaného oblečení. Například vyhřívaná vesta Nordic Heat poskytuje více než 5 hodin tepelného komfortu i v mrazivém a větrném počasí.
Čeká Vás dlouhé sezení na čekané v chladné noci? Plánujete noční rybaření u chladné vody? Sami jistě víte jak snadno vezme za své každá radost z lovu, když se místo na úlovek musíte soustředit na to jak rozhýbat ruce a nohy ztuhlé chladem. Nordic Heat softshell vesta je přesně to, co vám umožní plně se soustředit na Váš lovecký záměr. Kompletní systém, který se skládá z podkladové vrstvy, spodní vesty, softshell vesty, rukavic a vyhřívaných vložek do bot, se stal v posledních letech obrovským hitem, právě pro své tři základní přednosti: teplo, pohyb a kvalitu. Jedním kliknutím můžete spustit a regulovat teplo vytvářené v jemných uhlíkových vláknech tkaniny v jednotlivých zónách oblečení, ze kterých se poté šíří do celého těla. Nepotřebujete přitom být obalení několika vrstvami jako panáček Michelin, Nordic Heat vám umožňuje maximální volnost pohybu. Oblečení, ověřené zkušenostmi Dánských designérů a jejich zákazníků v těch nejtvrdších podmínkách je navíc zárukou té nejvyšší kvality.

baselayer-saetVyhrivane_vlozkydamevest-hvidGlove-liner

Prohlédněte si naši nabídku produktů Nordic Heat na našem e-shopu, a přijďte navštívit náš stánek na výstavě Natura Viva 24.-28.5. 2017, kde bude první možnost zakoupit si naše zboží.

Váš tým Bohemialov

Akce Warwick a Kirby

Přinášíme Vám další akci, tentokrát klasickou loveckou vestu Warwick Quilt Vest z prošívaného mikrovlákna a bavlněnou košili Kirby. Využijte akční slevy 20% k nákupu špičkového loveckého oblečení!
3679G-Warwick-Quilt-Vest2-820x1024      2715C-Kirby-819x1024
Akce platí do 26.3.2017 či do vyprodání zásob.

Bohemialov na výstavě IWA v Norimberku

Přijďte se podívat na nabídku loveckého oblečení Chevalier na výstavě IWA v Norimberku tento víkend. Zástupci Bohemialov Vám budou k dispozici na stánku Chevalier č. 4-206, Hala 4, po celý den v pátek 3.3.2017 pro představení značky, novinek a zodpovězení jakýchkoli dotazů. Těšíme se na setkání s Vámi!

Banner_IWA

Váš tým Bohemialov

Akce Gale Windblocker a Marshall Tee

Jaro začíná ťukat na dveře a přináší sluníčko, ale i větrné dny, kdy oceníte kvalitní membránové oblečení odolné proti větru. Přinášíme Vám v další akci mikiny Gale Windblocker v pánském i dámském provedení a bavlněné tričko Marshall Tee T-shirt. Neváhejte a využijte naše 20% slevy k jarnímu nákupu!

Gale_windblocker_green4279G-B-Gale-Windblocker-Dam4-819x1024Marshall_Tee_T-shirt

Akce platí do 5.3.2017 či do vyprodání zásob. Akce byla prodloužena do 12.3.2017.

Jarní prázdniny

Vážení přátelé, během probíhajících jarních prázdnin bude naše prodejna v týdnu 20.-26.2.2017 zavřená. Na našem e-shopu lze standardně objednávat, objednávky z týdne 20.-26.2.2017 budou však expedovány až 27.2.2017. Děkujeme za pochopení!

Váš tým Bohemialov

Akce Aigle Parcours 2 Outlast a Fleecové rukavice

Je tu další týden a po oblevě nás čekají další mrazy. Připravili jsme pro vás nabídku do mokra i do zimy. Zateplené holínky Aigle Parcours 2 Outlast vás provedou každým terénem, vodou, blátem, zimou i jarními loužemi. Neváhejte a vybavte se na předjarní výety do lesa! A protože nás ještě čekají mrazy, jistě oceníte možnost připravit se na ně v rukavicích Fleece Glove s koženým vyztužením prstů a dlaní.

Parcours_2_outlastFleece_Glove_

Akce platí do 12.2.2017 či do vyprodání zásob. Akce byla prodloužena do 19.2.2017 či do vyprodání zásob.

Akce Outback a Suspenders Orange

Pro příští týden jsme pro Vás připravili další akci, tentokrát na zimní kalhoty a bundu Outback a lovecké šle.
Velmi pružné, vodotěsné a všestranné kalhoty a bunda Outback s membránou Gore-Tex® se prefektně hodí jak do stávajícího mrazivého počasí, tak do první oblevy a jarních výletů vlhkým a rozbředlým sněhem. Oceníte především volnost pohybu při použití membrány Gore-Tex. Při nákupu samotných kalhot či bundy získáte slevu 5% z ceny, při koupi kompletu nabízíme dokonce 15% slevu!

Akci doplňují lovecké reflexní šle Suspenders Oragne se slevou 10%.
Dobrý lov do začátku února!

Akce platí do 5.2.2017 23:59 či do vyprodání zásob.

Akce Mainstone a Archer

Pro tento a celý příští týden nabízíme v akci s 10% slevou:

Mikinu Mainstone Fleece Cardigan a Mainstone Fleece Cardigan Lady

 

Lovecké rukavice s goretexovou membránou Archer Gore-Tex Glove

Akce platí do 29.1.2017 23:59.

Každý týden posvícení!

Nový rok 2017 se rozjel na plné obrátky a i my jsme se rozhodli do něj vstoupit ve velkém stylu! V rámci akce "Každý týden posvícení" jsme se rozhodli Vám nabídnout každý týden v akci vždy 1-2 produkty, na které poskytneme zajímavou slevu při nákupu přes náš e-shop.

Co potřebujete udělat abyste se o akci na každý týden dozvěděli?

Je to jednoduché, sledujte naše Facebookové stránky, kde budeme o akcích pravidelně informovat. Jděte na https://www.facebook.com/bohemialov/, dejte nám lajk, ale hlavně se tlačítkem sledujipřihlaste k odběru našich facebookových příspěvků. Tak budete mít jistotu, že neminete žádnou příležitost u nás výhodně nakoupit špičkovou loveckou výbavu!

Přejeme vám dobrý rok 2017 a těšíme se na Vaši návštěvu v našem elektronickém či kamenném obchodě!

Bohemialov, Váš partner pro loveckou výbavu bez kompromisů

Facebook