Vyhřívaný podsedák Nordic Heat Portable Outdoor Heat Seat

Značka: Nordic Heat
4 650 Kč
Skladem

70-4402-NDH

Vyhřívaný podsedák s tepelnou zónou 40cm x 40cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhřívaný podsedák Nordic Heat Portable Outdoor Heat Seat

Vyhřívaný podsedák o rozměrech 40 x 40 cm je navržen tak, aby se dal prakticky přenést. Je rozdělený na sedák a opěrku, který zapnete zipem. 

Je ideální na zimní večery na posed nebo klidně na hory. Dodávaná baterie je dostatečně výkonná, aby zajistila až šest hodin konstantního tepla ať jste kdekoliv.

Jediným stisknutím tlačítka lze ovládat teplotu třemi možnými stupni. Teplo je vyráběno malou ale výkonnou baterií, která je umístěna ve speciálním vaku pod sedákem. Takže vám nikde nepřekáží. Baterie zahřívá ultra tenké dráty z uhlíkových vláken, které jsou zabalení v textilní části sedáku. Baterie vydrží vyhřívat na jedno nabíjení až šest hodin na nejnižší stupeň.

Sedadlo lze nejlépe čistit kartáčkem jemným roztokem vody a mýdla. Nezapomeňte nejprve vyjmout baterii. Sedadlo by se nemělo promočit úplně ale slabému deštíku odolá. 

Nordic Heat se specializuje vývoj oblečení s vyhříváním, jako jsou rukavice, vesty nebo spodní oblečení. Nordic Heat již několik let spolupracuje s potapěči, řemeslníky, lovci, cyklisty a dalšími lidmi, kteří se pohybují často venku. Na základě zpětné vazby nepřetržitě upravují a rozšiřují detaily, díky nímž je oblečení napájené baterií Nordic Heat ještě více pohodlné a funkční.  

Vaše bezpečnost má nejvyšší prioritu, proto Nordic Heat upřednostňuje bezpečí na nejvyšší úrovni. Výrobky jsou neustále testovány aby bylo jisté, že vyhovují platným požadavkům a legislativě. Všechny produkty Nordic Heat jsou schváleny CE a RoHS a jsou vyráběny v továrně s certifikátem ISO9001 s vysokou kontrolou kvality. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: