Sitka v nabídce Bohemialov

Pokud se věnujete lovu v extrémních podmínkách či prostě jen hledáte oblečení se špičkovou odolností proti vodě, chladu, odvětrání tělesné vlhkosti a maximální svobody pohybu, možná jste se již setkali s americkou značkou Sitka.

Sitka_Promo

Jedná se o jednu ze značek firmy GORE, výrobce nejznámější a v mnoha směrech dosud nepřekonané membrány GORE-TEX. GORE pod značkou Sitka dodává specializované produkty na trh loveckého vybavení. Všechny produkty Sitka jsou vyrobené výhradně ze špičkových materiálů GORE a  bez nadsázky lze říci, že v oblasti expedičního lovu se jedná o světovou špičku. Podařilo se nám uzavřít partnerství s evropským regionálním distributorem značky Sitka a na výstavě Natura Viva poprvé představíme její produktovou nabídku vedle našich již zavedených produktů. Je to pro nás horká novinka, proto produkty Sitka zatím nemáme na e-shopu, kam je budeme postupně zavádět po výstavě, můžete si je nicméně přijít prohlédnout na náš stánek. Nenechte si ujít možnost vyzkoušet si Sitku přímo na tělo!

Váš tým Bohemialov

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení