VRI N°07 nůž Inox Adventurer, plum + provázek

Značka: Opinel
339 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

48-1444

Tradiční zavírací nůž Opinel s barevnou rukojetí z habrového dřeva s koženým poutkem a čepelí z nerezové oceli, vybavený pojistkou ViroBlock. Délka čepele je 8 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VRI N°07 nůž Inox Adventurer, plum + provázek

Prozkoumejte svět Opinel, kde tradiční kolekce a důraz na kvalitu je na předním místě.

Barevné provedení klasické řady Tradition s ostřím z nerezové oceli. Nože jsou ideálním společníkem pro zručné domácí kutily, pří kempování, pikniku nebo prostě jen domů do sbírky. Nože jsou zavírací a jsou opatřené pojistkou ViroBloc.

  • Délka ostří 8cm
  • Habrová rukojeť
  • Pojistka ViroBloc

 

Rukojeť z habrového dřeva je velmi podobná rukojeti bukové, s tím rozdílem, že habr je mnohem světlejší a nemá tak výrazný vzorek. Proto mohou barvy nožů být tak syté a odolné.

95% dřeva, ze kterého se vyrábějí rukojeti, pochází z udržitelně obhospodařovaných francouzských lesů. Nedochází k přílišnému kácení lesů a znečištění ovzduší při dlouhém transportu – tím vším je méně zatěžována příroda. Hlavní dodavatel dřeva má své lesní plochy ve francouzském regionu Jura a samozřejmě je držitelem PEFC certifikátu.

Výběr oceli je jeden z nejdůležitějších materiálů samotného nože. Určuje životnost kvalitu samotného ostří. Pro nože značky Opinel byla vybrána vysoce kvalitní švédská ocel 12C27 (Sandvik). Tato ocel je vysoce odolná vůči korozi ajednoduchá na údržbu díky přídavku chromu. Přídavek uhlíku v oceli (0,40%) zajistí excelentní hranu, která drží tvar i při styku s tvrdším materiálem bez nutnosti broušení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože
? Typ: Inox
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: