Zavírací nůž VR N°09 Carbon, 9 cm

Značka: Opinel
340 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

48-113090

Tradiční zavírací nůž Opinel s rukojetí z bukového dřeva a čepelí z karbonové oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavírací nůž VR N°09 Carbon, 9 cm

Univerzální zavírací nůž Opinel v ikonickém tvaru, s dřevěnou rukojetí a pojistkou ViroBlock.

Univerzální kapesní nůž, je skvělým společníkem při cestování. Díky tomuto kapesnímu noži máte skvělého pomocníka vždy po ruce. Nůž je vybaven patentovanou pojistkou ViroBlock - nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Rukojeť z bukového dřeva, které má vynikající mechanické vlastnosti. Bukové rukojeti jsou lakované lakem, který byl velmi pečlivě vybrán, aby zušlechtil samotné bukové dřevo.

95% dřeva, ze kterého se vyrábějí rukojeti, pochází z udržitelně obhospodařovaných francouzských lesů. Nedochází k přílišnému kácení lesů a znečištění ovzduší při dlouhém transportu – tím vším je méně zatěžována příroda. Hlavní dodavatel dřeva má své lesní plochy ve francouzském regionu Jura a samozřejmě je držitelem PEFC certifikátu.

Uhlíková ocel, ze které byl vytvořen první ikonický nůž Opinel je přizpůsobena dnešním nárokům, proto je podíl uhlíku v oceli přibližný k 0,90%. Tato uhlíková ocel je vyráběna v Německu, ale zpracování oceli v nožířské umění je dokončeno až v továrnách Opinel ve Francii. Tento typ oceli se velmi jednoduše brousí, ale je náročnější na údržbu. Čepel doporučujeme po každém použití co nejdříve očistit, aby nedocházelo ke korozi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože Opinel
? Typ: Carbon
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: