Nordic Heat v nabídce Bohemialov!

Nordic Heat je Dánský výrobce elektricky vyhřívaného oblečení a doplňků. Tuto značku přinášíme poprvé také na český trh, kde ho jako autorizovaný dovozce představíme na stánku Bohemialov na výstavě Natura Viva 24.-28.5. 2017 v Lysé nad Labem.

 Slide5

Chcete-li pobývat v otevřené přírodě a provozovat své zájmy jako myslivost nebo rybaření, budete nadšení možností vyhřívaného oblečení. Například vyhřívaná vesta Nordic Heat poskytuje více než 5 hodin tepelného komfortu i v mrazivém a větrném počasí.
Čeká Vás dlouhé sezení na čekané v chladné noci? Plánujete noční rybaření u chladné vody? Sami jistě víte jak snadno vezme za své každá radost z lovu, když se místo na úlovek musíte soustředit na to jak rozhýbat ruce a nohy ztuhlé chladem. Nordic Heat softshell vesta je přesně to, co vám umožní plně se soustředit na Váš lovecký záměr. Kompletní systém, který se skládá z podkladové vrstvy, spodní vesty, softshell vesty, rukavic a vyhřívaných vložek do bot, se stal v posledních letech obrovským hitem, právě pro své tři základní přednosti: teplo, pohyb a kvalitu. Jedním kliknutím můžete spustit a regulovat teplo vytvářené v jemných uhlíkových vláknech tkaniny v jednotlivých zónách oblečení, ze kterých se poté šíří do celého těla. Nepotřebujete přitom být obalení několika vrstvami jako panáček Michelin, Nordic Heat vám umožňuje maximální volnost pohybu. Oblečení, ověřené zkušenostmi Dánských designérů a jejich zákazníků v těch nejtvrdších podmínkách je navíc zárukou té nejvyšší kvality.

baselayer-saetVyhrivane_vlozkydamevest-hvidGlove-liner

Prohlédněte si naši nabídku produktů Nordic Heat na našem e-shopu, a přijďte navštívit náš stánek na výstavě Natura Viva 24.-28.5. 2017, kde bude první možnost zakoupit si naše zboží.

Váš tým Bohemialov