Termovize Pulsar Core FXQ50

Kód: 76459
Značka: Pulsar
99 990 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Termovize Pulsar Core FXQ50

Některé parametry a vlastnosti denní optiky jsou lepší než u klasických nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinaci s Core tak zůstanou zachované, například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termovize Pulsar Core FXQ50

Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení Core, střelec nemusí provádět žádnou korekcí polohy záměrného kříže denního zaměřovače.

Alternativa zaměřovači
Předsádka může být lepší alternativou než použití dalšího zaměřovače, kdy je nutné zajistit výrobu precizně zpracované, rychloupínací montáži tak aby nedocházelo k posuvu bodů nastřelení zaměřovačů. Použití předsádky umožňuje použití optiky na kterou jste zvyklí. Předsádku může byt použitá k pozorování z ruky a nasazená na zaměřovač až v případě kdy to bude nutné.

Kompatibilita
Core je kompatibilní s většinou denních zaměřovačů s průměrem čočky objektivu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnění předsádky na zaměřovač se provádí pomoci adaptéru s bajonetovým zámkem DN42, DN50, DN56. Proces nasazení je rychlý, jednoduchý a trvá řádu vteřin.

Zelená barva OLED displeje
Obraz je zobrazen OLED displejem v zelené barvě tak, aby bylo zajištěno pohodlné vnímání a nízká únavná očí pozorovatele.

Uživatelské rozhraní
Aktuální informace o stavu zařízení je zobrazena ve formě modrých ikon a čísel na stavovém řádku ve spodní části obrazovky, který nezasahuje do pozorovaného obrazu. Při přepínání mezi různými funkcemi (digitální zoom, inverzi barva, nastavení jasu / kontrastu) se zobrazí příslušná velká ikonka v pravém rohu horní části obrazovky.

Režimy pozorování
Core nabízí tři režimy pozorování, které upravují nastavení parametrů zaměřovače tak, aby zajistily nejlepší možný obraz pro specifické podmínky pozorováni: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízký kontrast) a "Rozpoznání" (lepší vykreslení detailů teplých objektů).

Kalibrace
Kalibrace provádí vyrovnaní v senzoru teploty pozadí a je nezbytná pro činnost každé termovize. Core nabízí tři kalibrační režimy: manuální režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuální režimu uživatel musí sám zavřít kryt objektivu a stisknutím tlačítka spustit kalibraci. Kalibrace je absolutně bezhlučná. V poloautomatickém a automatickém režimu senzor bude přikryt vnitřní clonou a spouštění kalibrace provede uživatel sám na základě vyhodnocení kvality obrazu nebo plně automatický to provede software přístroje bez zásahu uživatele.

Široký teplotní rozsah (-25...+50°C)
Použití displeje 640x480px s technologii OLED přineslo schopnost pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a poskytlo zaměřovači ostrý obraz při pozorování dynamický objektů.

Bezdrátové dálkové ovládání
Dálkové ovládání umožňuje ovládání základních funkci zaměřovače aniž by se uživatel dotkl standardních ovládacích prvků.

Externí napájení
Core FXQ obsahuje univerzální napájecí adaptér. Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích zdrojů, které lze připojit pomocí mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.

Vodotěsnost
S ochranným stupněm proti vniknutí vody IPX7 (IEC 60529 standard) Core odolává srážkám jakékoliv intenzity a dokonce i krátkému ponoření pod vodou.

Vysoká odolnost na zpětný ráz
Originální konstrukce ochrany mikrobolometru před nárazem a vibraci umožňuje bezproblémové použití Core na velkých rážích včetně .375, brokových nebo vzduchovek.

Parametry:

Světelnost: f/1.2

Zvětšení: 1x ( s okulárem 4,1 - 8,2)x

Digitální zvětšení: 2x

Mikrobolometr: 384x288 px

Spektrální citlivost: 7.5 / 13.5

Rozměr pixelu: 17 mk

Typ displeje: OLED

Rozlišení displeje: 640x480 px

Snímkový kmitočet: 50 Hz

Vzdálenost detekce: 1800m

Ohnisková vzdálenost: 50 mm

Clonové číslo: 1.2

Průměr objektivu: 42 mm

Zorné pole ve 100m: 13,1 m

Oční reliéf: 16mm

Dioptrická korekce: ± 5dioptrie

Nejkratší ostřící vzdálenost: 5m

Napájení: 6 (2xCR123) V 

Externí napájení: 12V, mikro-USB 5V

Odolnost zpětnému rázu: 6000 J

Voděodolnost: Ano, IPX7

Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007: IPX7/IPX5 (jako monokulár)

Provozní teploty: -25..+50 °C

Provozní doba: min. 4 hod.

Rozměry: 190x65x60mm

Hmotnost: 0,4kg

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení