Vzdálený spínač Fenix AER-03

Kód: 12-AER-03
Značka: Fenix
559 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

12-AER-03

Taktický kabelový spínač AER-03 pro svítilny TK16, TK20R, TK25IR, TK32

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VZDÁLENÝ SPÍNAČ FENIX AER-03

Taktický kabelový spínač AER-03 pro svítilny TK16, TK20R, TK25IR, TK32. Vhodné pro použití se svítilnou montovanou na dlouhé zbrani. Na konci kabelu jsou umístěny dva bezhlučné spínače. Jeden tlačítkový s funkcí momentální aktivace namáčknutím a rovněž možností trvalého rozsvícení svítilny a druhý plochý tlakový spínač. Spínač je navíc opatřen suchým zipem, což vám pomůže s jeho umístěním kamkoliv na zbraň.

Fenix TK16, Fenix TK25 IR, Fenix TK25 R&B - kulatý tlačítkový spínač umožňuje momentální aktivaci svítilny jeho namáčknutím, jeho plným domáčknutím lze svítilnu zapnout klasicky na stálo. Když je svítilna zapnutá tímto kulatým tlačítkem, tak lze přepínat režimy svícení stiskem plochého tlakového spínače. Pokud je svítilna vypnutá, tak ji lze zapnout přímo do stroboskopického režimu stiskem plochého tlakového spínače (u modelů TK25 musí být LED nastaveny na bílé světlo).

Fenix TK20R - kulatý tlačítkový spínač umožňuje momentální aktivaci svítilny jeho namáčknutím, jeho plným domáčknutím lze svítilnu zapnout klasicky na stálo. Plochý tlakový spínač není s touto svítilnou funkční (v případě potřeby je nutné přepínat režimy svícení bočním tlačítkem přímo na svítilně).

Fenix TK32 - kulatý tlačítkový spínač umožňuje momentální aktivaci svítilny do režimu bílého světla jeho namáčknutím, plným domáčknutím lze svítilnu zapnout klasicky na stálo. Když je svítilna zapnutá tímto kulatým tlačítkem, tak lze přepínat režimy bílého světla stiskem plochého tlakového spínače. Pokud je svítilna vypnutá, tak ji lze zapnout do červeného režimu stiskem plochého tlakového spínače, opakovaným stiskem plochého spínače se přepíná mezi režimy červeného a zeleného světla.

Parametry:

- Vinutý kabel vyroben z pružného polyuretanu

- Délka kabelu v zavinutém stavu 24 cm a až 80cm v rozvinutém stavu

- Koncový šroubovací část vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny T6 a opatřena tvrdou TYP-III anodizací

- Lichoběžníkový závit vysoce odolný vůči opotřebování

- Vodotěsné dle standardu IPX-8

- Rozměry šroubovací části : 3,15cm (délka ) x 2,54cm (průměr)

- Váha 65 gramů

- Na konci kabelu je umístěn plochý tlakový spínač a tlačítkový taktický spínač s možností momentální aktivace namáčknutím.

- Součástí balení je i suchý zip, kterým můžete připevnit spínač na zbraň. 

- Kompatibilní se svítilnami Fenix TK16 a TK32 2016 Edition

- Dvouletá záruka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: