Noční vidění Spartan 4x50

Kód: 24127
Značka: Yukon
6 850 Kč
Skladem do 48 hodin

Působivé zvětšení a světelnost Spartan 4x50 oceníte při nočním fotografování, vyhledávání a pozorování zvěře. Na rozdíl od předchozí verze NVMT u přístrojů Spartan byl kompletně přepracován infračervený vyzařováč a elektronické bloky. Výsledkem o 50% větší dosah základní infrasvítilny a obraz s lepší rozlišitelností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Působivé zvětšení a světelnost Spartan 4x50 oceníte při nočním fotografování, vyhledávání a pozorování zvěře.

Kompaktní monokuláry nočního vidění řady Spartan jsou určeny k pozorování a orientaci v noci. Ke své činnosti využívají zesíleni zbytkového světla, které vydává měsíc, hvězdná obloha, vzdálené osvětlení apod. Přístroj má také zabudovaný zdroj infra světla, kterým lze přisvěcovat objekty pozorovaní na vzdálenost 150m při nedostatečné intenzitě zbytkového světla nebo jeho úplné absence.

Společným rysem monokuláru řady Spartan je jejich víceúčelovost. Závity ve spodní časti dalekohledů jsou určeny k jeho použití s doplňky: ke spojení s náhlavní montáží a nošení na hlavě, k propojení pomocí adaptéru s digitálním fotoaparátem nebo upevnění na stativu. Použitím výkonného infra reflektoru Yukon lze vícenásobně zvýšit efektivní vzdálenost pozorování nočním viděním.

Oblastmi použití dalekohledů pro noční vidění jsou armádní a policejní akce, ochrana a ostraha objektu, pátraní a zachraňování, myslivost a turistika. Bohaté příslušenství dodávané k Spartan rozšiřuje již tradiční oblasti využití nočního vidění na noční fotografování nebo filmování, noční akční hry v terénu např. airsoft a trekball atd.

Na rozdíl od předchozí verze NVMT u přístrojů Spartan byl kompletně přepracován infračervený vyzařovač a elektronické bloky. Výsledkem o 50% větší dosah základní infra svítilny a obraz s lepší rozlišitelností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: