Noční vidění Challenger GS 2,7x50

Kód: 74096
Značka: Pulsar
9 290 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

74096

Noční vidění s měničem CF-Super, poskytucím obraz bez zkreslení ve vysokém rozlišení se zetšením 2,7x. Přístroj má sílný dálkový IR přisvit technologii "Tube view".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční vidění Challenger GS 2,7x50

Jádrem nočního vidění Challenger GS 2.7x50 je unikátní kombinace speciálně konstruované optiky a elektro-optického zesilovače obrazu CF-Super, který vytváří obraz vysokého rozlišení zbavený zkreslení běžného pro přístroje Gen.1, s geometricky přesným rozložením v celém zorném poli. Tato technologie je patentovaná a najdete jí pouze u přístrojů výrobce Yukon Advanced Optics. Tělo přístroje je hermeticky uzavřené což umožňuje jeho použití za nepříznivého počasí (mlha, déšť, prašné prostředí, písečné bouře, atd.)

Noční vidění Challenger GS 2.7x50 je vybaven silným infračerveným přísvitem s tzv. tunelovým efektem (energie záření je soustředěna do rovnoběžného svazku a dosažení maximální vzdálenosti). S použitím IR přísvitu se dá velmi účinně pozorovat detail na větší vzdálenost při nedostatečném zbytkovém osvětlení. Přístroj má dvě montážní lišty pro instalaci pomocných zařízení (např. vysoce výkonných přísvitů Pulsar IR805 nebo IL808) a závit na stativ. Ovadání má jeden vypínač jak pro zapnutí a vypnutí přístroje tak i pro IR přísvit, přičemž vypínač má bezpečnostní pojistku proti náhodné aktivaci IR přísvitu tak aby nedošlo k nežádoucímu demaskování pozorovatele. Tento noční přístroj doporučujeme především myslivcům k rozpoznávání zvěře ale také k běžnému pozorování přírody v noci, jako vybavení pro turisty, hlídkové služby a pod.

Parametry:

Zvětšení: 2,7x

Průměr objektivu: 50mm

Zorný úhel: 13°

EOM: CF-Super / EP-33-SF

Vertikální rozlišení: 42 řádků/mm

Oční reliéf: 12mm

Průměr výstupní pupily: 6mm

Napájení: 3V (CR123) V

Provozní doba: 72/20 (bez/s IR) hod.

Provozní teploty: -20..+40 °C

Voděodolnost: IP46

Dioptrická korekce: ± 4dioptrie

Rozměry: 202x79x57mm

Hmotnost: 0,5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: