Noční vidění Challenger GS 1x20

Neohodnoceno
 
 

74099

Lehký a kompaktní multifunkční přístroj pro noční vidění s realistickým obrazem bez zvětšení (1:1). Challenger GS 1x20 může být použit jako noční dalekohled, noční brýle v kombinace s masku. Díky použití měniče CF-Super přístroj poskytuje obraz bez zkreslení ve vysokém rozlišeni.

Dostupnost Momentálně nedostupné
7 960 Kč
Kód produktu 74099
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com/
Kategorie Noční vidění
Položka byla vyprodána...
 

Challenger GS 1x20 je multifunkční zařízení pro noční vidění. Challenger GS 1x20 může být použit jako monokulární dalekohled pro noční vidění, noční brýle (při instalaci přístroje na masku, přičemž je možné instalovat přístroj jak na pravé tak i na levé oko. Jeho všestranné použití umožňuje velmi kompaktní a lehké těleso, které je hermeticky uzavřené a splňuje podmínky vodotěsnosti dle normy IP46. Díky tomu noční vidění Challenger GS může byt použito v nepříznivých podmínkách: mlze, za silného deště, v místech s vysokou koncentrací prachu a pod.


Základem konstrukce Challenger GS je elektro-optický měnič CF-Super, v kombinaci se speciálně navrženým světelným objektivem a širokoúhlým pěti čočkovým okulárem. Výsledkem je zobrazení přístroje s jasným, geometricky přesným obrazem ve vysokém rozlišení, zbaveným zkreslení v celém zorném poli.

Challenger GS 1x20 je vybaven infračerveným přísvitem s širokým úhlem záběru, optimálním pro přístroje se zvětšením 1:1 a má adaptér pro instalování dalších, výkonnějších infračervených přísvitů Pulsar.


Zapnutí a vypnutí přístroje a IR přísvitu se ovládá jediným vypínačem, jehož konstrukce poskytuje ochranu proti náhodné aktivaci IR přísvitu tak aby nedošlo k nežádoucímu demaskování pozorovatele. Oblast použití Challenger GS 1x20 je opravdu velmi široká: je to orientace, chůze nebo cyklistika v noci, turistika, lov, ochrana průmyslových areálů a soukromého majetku, vojenské a sportovní hry (např. airsoft nebo paintball), hlídkové, pátrací a záchranné akce.

Parametry:

Zvětšení: 1x

Průměr objektivu: 20 mm

Zorný úhel: 36°

EOM: CF-Super

Vertikální rozlišení : 42řádků/mm

Oční reliéf: 12mm

Průměr výstupní pupily: 6mm

Nejkratší ostřící vzdálenost: 1m

Napájení: 3V (CR123) V

Provozní doba: 72/20 (bez/s IR) hod.

Provozní teploty: -20..+40 °C

Voděodolnost: IP46

Dioptrická korekce: ± 4dioptrie

Rozměry: 163x79x57mm

Hmotnost: 0,3kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.